کاشت ابرو با موی بلند

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. خدمات مو
  4. chevron_left
  5. کاشت ابرو با موی بلند

انجام کاشت ابرو با موی بلند

این روزها علاوه‌بر کاشت مو، کاشت ابرو با موی بلند نیز باب شده است و طرفداران خاص خود را دارد. کم‌پشتی یا ریزش مو به‌ویژه در زنان، زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کاشت ابرو با موی طبیعی می‌تواند ابروهای پرپشت و خوش‌فرمی را به چهره شما، هدیه کند. علاوه‌بر این نیاز شما را به انجام روش‌هایی مانند تاتو، میکرو و … برطرف می‌سازد و یک چهره طبیعی و زیبا را برای چهره شما فراهم می‌کند. این عمل جراحی در روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی صورت می‌گیرد که برای آشنایی با جزئیات آن، در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

کاشت ابرو چیست؟
یکی از راه‌حل‌های تضمینی که کمک می‌کند ابروهای شما پرپشت و زیبا به‌نظر برسند، کاشت ابرو طبیعی است. اصول و قواعد کاشت ابرو مانند کاشت مو، خواهد بود با این تفاوت که به‌دلیل حساس‌بودن شرایط کاشت ابرو، باید با دقت و ظرافت بیشتر و در کلینیک‌های مجهزتری انجام شود. انجام کاشت ابرو نیازمند کلینیک‌های تخصصی و استاندارد با بهترین متدها و زیر نظر برترین متخصصان خواهد بود.
در کاشت ابرو با موی بلند، از موهای کنار گوش یا پشت سر برداشت و در امتداد ابروها کاشته می‌شود. در کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو، بعد از گذشت چند روز، موهای کاشته‌شده می‌ریزند و طی 3 ماه و در نهایت در عرض 9 ماه، دوباره رشد خواهند کرد. توصیه می‌شود افراد از بهترین روش‌ها در کاشت ابرو استفاده کنند تا نتیجه مطلوب و رضایت‌بخشی را تجربه کنند.

کاندیدای مناسب برای انجام کاشت ابرو
پیش‌از هر اقدامی باید یک جلسه با متخصص کاشت ابرو، ترتیب دهید و شرایط خود را برای انجام کاشت ابرو با موی طبیعی و بلند، بررسی کنید. برخی از افراد ممکن است شرایط لازم جهت انجام عمل جراحی ابرو را نداشته باشند؛ اما به‌طور کلی افرادی که واجد شرایط این عمل جراحی هستند در لیست زیر آورده شده‌اند:
• افرادی که تمایل دارند تراکم ابروهای خود را افزایش دهند.
• افرادی که قسمتی از ابرو خود را در سانحه یا تصادف، از دست داده‌اند.
• افرادی که دچار نازکی یا کم‌پشتی در ابرو شده‌اند.
• افرادی که می‌خواهند مدل تاتوی ابرو خود را تغییر دهند.
• افرادی که به‌دلیل بیماری با مشکل ریزش ابرو مواجه شده‌اند.

تفاوت کاشت مو و کاشت ابرو
خواب و رشد ابرو در قسمت‌های مختلف ابرو، متفاوت خواهد بود. برخلاف موهای سر که به‌صورت عمود و با زاویه بیشتری تا پوست سر رشد می‌کنند، موهای ابرو به‌صورت افقی رشد خواهند کرد. رشد موها در کاشت سر به‌صورت دسته‌ای و 2، 3 یا 4 تایی است؛ اما رشد مو در کاشت ابرو به‌صورت دانه‌ای صورت می‌گیرد. علاوه‌بر تفاوت کاشت مو و ابرو در نوع رشد آن‌ها، از نظر زمان لازم برای رشد مجدد موها نیز متفاوت هستند. در کاشت ابرو زمان بیشتری برای دیدن نتیجه نهایی لازم است؛ بنابراین کاشت ابرو با موی بلند، نیاز به تجربه و تخصص بیشتری دارد. همچنین تطابق فرم ابرو با چهره فرد مورد نظر، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

روش‌های کاشت ابرو با موی طبیعی و بلند
اگر می‌خواهید ابروهای زیبا با موی بلند و طبیعی داشته باشید باید از بهترین و به‌روزترین متدها استفاده کنید. روش‌های بسیاری وجود دارد که می‌توان این جراحی را به‌وسیله آن‌ها انجام داد؛ اما در اینجا به معرفی رایج‌ترین‌ها و بهترین متدها می‌پردازیم.

کاشت ابرو FUT
کاشت ابرو به روش FUT، از قدیمی‌ترین تکنیک‌های کاشت است که تا به امروز طرف‌داران بسیاری داشته است. این روش به‌صورت برش نواری از پشت سر و کاشت آن در قسمت ابرو، صورت می‌گیرد. اگر چه این کاشت یکی از مشهورترین و رایج‌ترین روش‌ها در کاشت ابرو بوده است؛ اما نمی‌تواند بهترین روش برای این عمل زیبایی باشد. بر اساس تجربیات مختلف در این روش، فرم طبیعی ابروها از دست می‌رود و ظاهری کرکی به آن‌ها می‌دهد. علاوه‌بر این به‌دلیل برش و بخیه‌زدن در قسمت بانک مو، دوره نقاهت طولانی‌تری خواهد داشت.

کاشت ابرو FUE
در روش FUE، تکنیک کاشت ابرو بدون جراحی و خونریزی انجام خواهد شد و انجام آن برای زنان و مردان بلامانع است. در این تکنیک، گرافت‌ها از پشت سر استخراج می‌شوند؛ چرا که تارهای مو ناحیه پشت سر، شباهت بیشتری به موهای ابرو دارد و نتیجه مطلوب‌تری را رقم می‌زند. FUE یکی از محبوب‌ترین روش‌های کاشت ابرو است که بدون درد انجام می‌شود، در این روش پیوند به‌صور تار مویی صورت می‌گیرد و ظاهر طبیعی‌تری به ابروهای شما می‌بخشد. این روش در مقایسه با دیگر روش‌ها، راحت‌تر و دوران نقاهت کوتاه‌تری دارند.

کاشت ابرو با موی بلند
در روش FUE، تکنیک جدیدی کشف شده است که کاشت ابرو با تکنیک موی بلند را بهتر و رضایت‌بخش‌تر انجام می‌دهد. در این روش گرافت‌ها در قسمت بانک مو با تکنیک اوسیلیشن، استخراج و در ابرو کاشت می‌شود. به‌دلیل حساسیت بالا این روش و جراحی کاشت ابرو، انجام این پروسه دشوار و زمان‌بر خواهد بود. همچنین انجام این عمل به کلینیک‌های معتبر با وسایل و تجهیزات مخصوص و به‌روزی نیاز دارد.

مزایا کاشت ابرو با موی بلند
کاشت ابرو با موی طبیعی و بلند، زیبایی و جوانی را به چهره شما هدیه می‌دهد؛ علاوه‌بر این مزایا متعددی نیز دارد که در ادامه به ذکر آن‌ها می‌پردازیم:
• کاشت ابرو نیاز شما را به انجام روش‌های دیگر برای پرکردن ابرو، برطرف می‌سازد.
• ظاهر شما را به‌صورت کاملا طبیعی زیباتر و جوان‌تر می‌کند.
• بسیار کم‌خطر است و عوارض خاصی ندارد و تنها یک هفته برای بهبود و برگشت به حالت عادی، زمان نیاز دارید.
• هزینه عمل کاشت ابرو در مقایسه کاری که برای شما انجام می‌دهد، معقول و منطقی خواهد بود.

مراقبت‌های بعد از عمل
برای کسب نتیجه مطلوب در کاشت مو، باید مراقبت‌های توصیه‌شده توسط پزشک را جدی بگیرید. این مراقبت‌ها به‌شرح زیر خواهند بود:
• روز بعد از جراحی 3 بار ناحیه پیوندشده را به آرامی بشویید، در هفته‌های بعد روز 2 بار شست‌وشو کافی خواهد بود.
• پس‌از هر بار شست‌وشو، از پمادهای آنتی‌بیوتیک برای استعمال آن استفاده کنید.
• پانسمان روی بانک مو و قسمت کاشت ابرو، به‌مدت دو روز باز نشود؛ سپیس باید تعویض و تمیز گردد.
• پس‌از برداشت کامل پانسمان در قسمت بانک مو، آن ناحیه را به‌خوبی شست‌وشو دهید.
• هر 2 تا 3 ساعت،یک‌بار، مایع تجویزشده توسط پزشک معالج را روی ابروهایتان اسپری کنید.
• از دست‌زدن به لخته‌های خون روی ابرو پس‌از جراحی، خودداری کنید تا با مرور زمان بهبود یابند.
• 2 روز پس‌از کاشت ابرو استحمام کنید.
• بخیه‌ها را 10 روز پس‌از کاشت باز کنید.
• به‌طور مرتب از پمادهای تجویزی توسط پزشک معالج استفاده کنید.
• از مصرف سیگار، قلیان و نوشیدنی‌های الکلی به مدت چند ماه خودداری کنید
• از برداشتن موهای کاشته‌شده تا 15 ماه اجتناب کنید.

کاشت ابرو با موی بلند در کلینیک تصویر جوانی
کاشت ابرو با مو طبیعی و بلند، به‌عنوان جدیدترین تکنیک و متدهای روز دنیا، مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. استفاده از این روش در عمل جراحی کاشت مو، نتیجه‌ای شگفت‌انگیز و رضایت‌بخش را برای شما رقم می‌زند. نتیجه مطلوب در این عمل، در گرو وجود کلینیک‌های مجهز و متخصصان ماهر و مجرب خواهد بود؛ به‌همین منظور کلینیک تصویر جوانی با مدیریت دکتر محسن پیروزهاشمی، با ارائه به‌روزترین تجهیزات، بهترین نتایج را برای شما رقم خواهد زد. دکتر پیروزهاشمی با اخذ تخصص‌های بین‌المللی، یکی از برترین‌های این حوزه محسوب می‌شود که با سال‌ها تجربه، نتیجه‌ای بی‌نظیر را برای شما رقم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

واتساپ کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی تصویر جوانی
ارسال از طریق WhatsApp