کاشت مژه

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. خدمات مو
  4. chevron_left
  5. کاشت مژه

این مطلب را به اشتراک بگذارید

چه کسانی می توانند کاشت مژه انجام دهند؟

تا انتهای این ویدیو همراه ما باشید تا پاسخ دکتر محسن پیروزهاشمی به این سوال که چه کسانی کاندید کاشت مژه هستند را بشنویم.

کاشت مژه طبیعی به‌صورت دائم با اهداف درمانی

ریزش یا تُنُک شدن مژه، ممکن است در اثر وجود برخی بیماری‌های ژنتیکی، سرطانی یا حوادثی مانند سوختگی یا زخم ایجاد شده، و ظاهر چشم‌ها را تحت‌تأثیر قرار دهد. در این موارد کاشت مژه می‌تواند به بهبود شکاف مژه و مژه‌های ازدست‌رفته کمک کرده تا چشم‌ها ظاهری طبیعی پیدا کند. کاشت مژه در واقع نوعی عمل پیوند مژه محسوب می‌شود که با کاشت مژه‌ در سالن‌های زیبایی متفاوت است. این روش زیر نظر جراح متخصص و باتجربه صورت می‌گیرد که منجر به نتیجه‌ای دائمی و طبیعی می‌گردد.

کاشت مژه درمانی چیست؟

ظاهر در برداشت اولیه و برخورد انسان‌ها با یکدیگر تأثیر بسزایی دارد. امروزه روابط افراد گسترده‌تر شده و ابعاد متنوعی به خود گرفته است. همه افراد خواهان پیشرفت در زندگی شخصی، شغلی و حرفه‌ای خود هستند و دراین‌ بین نمی‌توان از تأثیر آراستگی و ظاهر اولیه به‌آسانی گذشت.

بااین‌حال گاهی رخدادهایی اتفاق می‌افتد که خارج از اراده و کنترل انسان است و منجر به این می‌شود که زیبایی و آراستگی ظاهر ما را تحت شعاع قرار دهد.

چشم‌ها به‌عنوان اولین عضوی که در ارتباطات دیده می‌شوند، بیانگر احساسات، اعتمادبه‌نفس و اتکا به مهارت‌هایمان هستند. ازاین‌رو داشتن ظاهری طبیعی ضروری به‌نظر می‌رسد. بااین‌حال طبیعت چشم‌ها می‌تواند با برخی مسائل ژنتیکی و ثانویه به خطر بیفتد.

ریزش مژه‌ها در اثر عواملی مانند سوختگی یا برخی بیماری‌ها می‌تواند بر عملکرد طبیعی ما در روابطمان تأثیرگذار باشد.

مژه‌ها وظیفه محافظت از چشم‌های ما را نیز بر عهده دارند. زمانی که مژه‌ها در اثر ریزش کم‌پشت می‌شوند نمی‌توانند از ورود آلودگی و گردوغبار به چشم‌ها جلوگیری کنند و کارکرد لازم را داشته باشند.

در این موارد زندگی طبیعی افراد با اختلال مواجه می‌شود و نمی‌توانند در روابط شخصی و حرفه‌ای خود تأثیرگذاری لازم را داشته باشند. همچنین ریزش مژه‌ها در آسیب دیدن چشم‌ها و بروز مشکلات بیماری‌زا نیز دخیل است.

ازاین‌رو، دانش پزشکی همواره به دنبال ارائه راه‌حل‌های کم‌خطر و دائمی برای کمک به بهبود سطح زندگی این دسته از افراد بوده‌ است و با کاشت مژه توسط پزشکان متخصص قدم بزرگی در این راه برداشته ‌است.

کاشت مژه یک راهکار بسیار مؤثر برای بازگرداندن ظاهری طبیعی توسط مژه‌های قابل‌رشد است که طی یک فرآیند میکروجراحی کم‌عارضه صورت می‌گیرد و بعد از آن بیمار می‌تواند از داشتن مژه‌های طبیعی و دائمی لذت ببرد. این مژه‌ها به‌مانند موی سر رشد می‌کنند، بلند می‌شوند و نیاز به مرتب کردن منظم، فر کردن و حالت دادن دارند.

تفاوت میان کاشت مژه در سالن‌های زیبایی و کاشت مژه درمانی توسط پزشک متخصص

فرآیندی که تحت عنوان کاشت مژه در سالن‌های زیبایی صورت می‌گیرد، در حقیقت ارتباطی با کاشت مژه نداشته و تنها نصب و اکستنشن مژه‌های مصنوعی یا بعضاً موی برخی حیوانات است که میان مژه‌های اصلی فرد قرار می‌گیرد.

به‌واسطه این فرآیند امکان بروز آلرژی، کشش مژه‌ها به خاطر استفاده از چسب، و بروز برخی عفونت‌ها به دلیل استفاده از موی حیواناتی مانند سمور وجود دارد.

کاشت مژه‌ای که به این شکل صورت می‌گیرد موقتی بوده و بین 2 الی 4 هفته دوام دارد و پس‌ازآن برای ترمیم نیاز به مراجعه مجدد به سالن‌های زیبایی است.

کاشت مژه‌ای که با هدف درمان و توسط جراح متخصص صورت می‌گیرد طی یک فرآیند جراحی کوچک و چند ساعته انجام می‌شود که برای بیمار نتایج دائمی و طبیعی را به همراه دارد.

مژه‌های کاشته‌ شده توسط متخصص به‌مانند مژه‌های طبیعی قابلیت رشد و بلند شدن را داشته و حتی مانند مژه‌های طبیعی فرد نیازمند کوتاه کردن، فر کردن و آراستن هستند.

روش‌ کاشت مژه با هدف درمان به چه صورت است؟

کاشت مژه، درمانی مؤثر برای بازگرداندن دائمی مژه‌های زنده و درحال‌رشد به پلک شماست. با اینکه کاشت مژه یک میکرو جراحی محسوب می‌شود، اما یک روش راحت،  و بی‌خطر است که پزشکان متبحر به‌خوبی از عهده آن برمی‌آیند.

در پیوند مژه، پزشک متخصص با استفاده از بی‌حسی موضعی اقدام به برداشت فولیکول‌های مو از پشت سر خود شخص دریافت‌کننده می‌کند و گرافت‌های مو از ناحیه اهدا جدا می‌شوند. فرآیند کاشت مژه در حدود چند ساعت زمان می‌برد و فولیکول‌های برداشت‌شده از ناحیه اهدا، در پلک فرد کاشته می‌شوند.

تعداد مژه‌های قابل کاشت برای هر پلک وابسته به میزان شکاف مژه، فُرم چشم‌ها و مقداری که پزشک تشخیص دهد، می‌باشد. به‌طورمعمول بین 50 تا 100عدد مژه را می‌توان در هر پلک قرار داد. این تعداد مژه در یک جلسه کاشت می‌شود. توزیع مژه‌ها در روی پلک، ‌طوری که تناسب و زیبایی را به چشم‌ها بازگرداند، ازجمله‌ مهارت‌های یک پزشک متبحر و باتجربه است که در نتیجه کار تأثیر بسزایی دارد.

بعد از اتمام فرآیند کاشت مژه، زیباجو می‌تواند بلافاصله پس از عمل بدون کمترین ناراحتی و درد به منزل برود.

مژه‌هایی که به این شیوه کاشت می‌شوند، قابلیت رشد دارند، به‌صورت دائمی مو تولید می‌کنند و همان ویژگی‌های موهای سر را دارند.

به‌طورمعمول برای دریافت موهای موردنیاز از ناحیه اهدا یک روش وجود دارد که شامل برداشت نواری یا FUT می‌شود.

روش برداشت نواری FUT

در گذشته برای دریافت موهای موردنیاز جهت کاشت مژه، از روش برداشت نواری یا FUT استفاده می‌شد. در این شیوه پزشک ماهر ابتدا قسمتی از ناحیه پشت سر را انتخاب و سپس با استفاده از بی‌حسی موضعی، محدوده را بی‌حس می‌کرد. پس‌ازآن نواری از پوست بدون مو، به اندازه تقریبی 1 تا 1.5 سانتی‌متر از قسمت پشت سر برداشته می‌شد.

سپس پزشک متخصص با استفاده از میکروسکوپ‌های استریو دوچشمی، فولیکول‌های مو را از نوار جمع‌آوری می‌کرد و با استفاده از سوزن‌های ظریف مخصوص، روی پلک سوراخ‌های میکروسکوپی ایجاد و فولیکول‌های مو را جایگذاری و کاشت می‌کرد.

محل برداشت مو در قسمت پشت سر نیز با بخیه‌های بسیار کوچک و غیرقابل رؤیت بسته می‌شد که حتی در صورت کوتاه کردن موها نیز مشخص نبود. این شیوه به پیوند واحد فولیکولی نیز شناخته می‌شود.

مراقبت‌های بعد از کاشت مژه

زیباجو بعد از عمل می‌تواند به منزل برود و نیاز به مراقبت پزشکی خاصی ندارد. توصیه می‌شود شخصی را به‌عنوان همراه در کنار خود داشته و با وسیله نقلیه شخصی به منزل رفته و استراحت کند. بعد از، ازبین‌رفتن اثر بی‌حسی ممکن است کمی درد خفیف در محل اهدا و همچنین پلک احساس کند. ازاین‌رو، برای تسکین درد و کاهش تورم دارو برای وی تجویز می‌گردد.

تورم خفیف و کبودی در ناحیه پلک ممکن است تا ده روز باقی بماند. بخیه‌های قابل‌جذب نیز به‌طورمعمول طی یک ماه از بین می‌روند. بعد از گذشت یک تا دو هفته، مژه‌های کاشته‌شده می‌ریزند و تا چند ماه در حالت استراحت قرار می‌گیرند. بعدازاین مدت مژه‌ها مجدد شروع به رشد می‌کنند.

توصیه‌های لازم جهت مراقبت پس از عمل به فرد آموزش داده می‌شود. همچنین زیباجو از آرایش چشم‌ها و به‌ویژه استفاده از ریمل در طول مدت بهبودی و دوران نقاهت منع شده و پاکسازی ملایم پلک و مژه‌ها توصیه می‌شود.

مهم‌ترین توصیه بعد از عمل، مرطوب نگه داشتن پلک‌ها به مدت حداقل 24 ساعت است. و محل کاشت شده هر یک ساعت یکبار باید با اسپری مرطوب شود .

محدودیت‌هایی نیز وجود دارد که توسط پزشک معالج به شما آموزش داده می‌شود. این محدودیت‌ها شامل قرار نگرفتن در معرض نور مستقیم خورشید به مدت حداقل یک هفته، استفاده از عینک ضد آفتاب و عدم‌حضور در سونا یا استخر حداقل به مدت یک ماه بعد از عمل می‌باشد.

انتظارات از نتایج کاشت مژه توسط پزشک

کاشت مژه یک عمل جراحی کوچک و خفیف است، اما مژه‌های دائمی و طبیعی را با خود به همراه می‌آورد. در نهایت شخص مراجعه‌کننده می‌تواند از داشتن مژه‌های دائمی که به‌صورت همیشگی رشد می‌کنند و از بین نمی‌روند، لذت ببرد.

بااین‌وجود دیدن نتایج نهایی نیاز به صبوری و گذر زمان دارد. زیرا همان‌طور که گفتیم در طی دو هفته بعد از جراحی، مژه‌های کاشت‌شده می‎ریزند و بعد از مدتی استراحت، دوباره رشد خود را آغاز می‌کنند. نتیجه نهایی معمولاً بعد از حدود یک سال مشخص می‌گردد.

ورای فرآیندی که در کاشت مژه استفاده می‌شود، دیدن نتایج مطلوب و مورد انتظار، تنها در صورتی حاصل می‌شود که با دقت و تحقیق درست و کافی، پزشک معالج و کلینیک مجهز انتخاب شود. روش انجام کاشت مژه در اکثر مواقع یکسان است، آنچه اهمیت دارد میزان تبحر، مهارت و تجربه پزشکی است که عمل کاشت را برای شما انجام می‌دهد.

به‌طورکلی عمل‌هایی که با هدف بهبود سطح زندگی افراد انجام می‌شوند و محدوده عملیاتی آن‌ها در ظاهر افراد مشخص می‌گردد، علاوه بر کسب دانش پزشکی نیازمند کسب تجربیات بی‌شمار و متعدد است.

این دسته از عمل‌ها تلفیقی از هنر، ذوق، زیبایی‌شناسی، مهارت و دانش پزشکی هستند که نتیجه را خارق‌العاده می‌کنند. بدون کسب تجربیات متعدد و داشتن ذوق هنری، مهارت قرینه‌سازی پزشک نمی‌تواند نتیجه رضایت‌بخشی را برای مراجعه‌کننده به‌عمل بیاورد. ازاین‌رو، نتیجه عمل کاشت مژه تا حد بسیار زیادی به تجربه و مهارت پزشک بستگی دارد.

مهارت عالی در عمل کاشت مژه بسیار تعیین‌کننده است. چراکه این عمل به‌طور بسیار ظریف روی پلک‌ها و در نزدیکی چشم‌ها که عضوی بسیار حساس هستند صورت می‌گیرد. اگر پزشک ماهر، توانمند و با اعتمادبه‌نفس نباشد، ممکن است نتیجه مطابق انتظار نباشد.

کاشت مژه درمانی برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که به علل مختلف ازجمله آلوپسی کششی دچار ریزش مژه هستند، می‌توانند کاندید مناسبی برای کاشت مژه باشند. آسیبی که در اثر این بیماری به مژه‌ها وارد می‌‌شود مشابه صدمه‌ای است که در اثر بافتن یا کشیدن مو به فولیکول‌های پوست سر وارد می‌شود. کسانی که به‌طور مداوم از خدمات اکستنشن مژه که در سالن‌های آرایشی ارائه می‌شود استفاده می‌کنند به دلیل استفاده از چسباندن مژه، مستعد ریزش مژه هستند.

یکی دیگر از شرایطی که افراد را مستعد دریافت کاشت مژه می‌کند، ریزش دائمی مژه در اثر سوختگی، درمان‌های سرطان مانند شیمی‌درمانی یا پرتودرمانی یا آسیب‌های جراحی است که به پلک وارد می‌شود. در این موارد فولیکول‌های مژه در اثر آسیب وارده به‌صورت دائمی دچار ریزش و به‌اصطلاح شکاف مژه می‌شوند. این عارضه با از بین بردن مژه‌ها و ایجاد فضای خالی بین آن‌ها سبب می‌شود که بیماران از ورود گردوغبار در چشم خود شکایت داشته باشند و آلودگی‌ها باعث تحریک چشم‌ آن‌ها گردد. ازاین‌رو، کاشت مژه توسط متخصص می‌تواند این شکاف را برطرف کند.

انتخاب کاشت مژه به‌عنوان راه درمان برای افرادی که به بخش‌هایی از پلک آن‌ها در اثر تصادف صدمه وارد شده ‌است نیز گزینه مناسبی است. برخی تصادفات منجر به جرح، باعث آسیب به پلک افراد می‌شود به‌طوری‌که جای زخم بر روی پلک باقی می‌ماند. در این شرایط پزشک می‌تواند با کاشت مژه، محل اسکار زخم‌ها را پوشانده و ظاهر طبیعی به آن ببخشد. احساس طبیعی بودن هدیه ارزشمندی است که با پیوند مژه به ‌دست می‌آید.

چه کسانی کاندید مناسب برای عمل کاشت مژه نیستند؟

بیمارانی که به‌طور عصبی اقدام به کندن مژه می‌کنند و به‌اصطلاح مبتلا به تریکوتیلومانیا هستند، مورد مناسبی برای دریافت پیوند مژه نمی‌توانند باشند. چراکه در این بیماری، افراد به‌طور دائم، عودشونده و غیرقابل‌کنترل مژه‌های خود را می‌کَنند و باعث کاهش مژه‌ها و درنهایت شکاف مژه می‌گردند. در این صورت اگر تریکوتیلومانیا درمان‌نشده باقی بماند، این افراد نمی‌توانند تحت عمل پیوند مژه قرار گیرند.

بیماری دیگری که کاشت مژه را بی‌اثر می‌کند، آلوپسی توتالیس یا آلوپسی یونیورسالیس است. این یک بیماری خودایمنی است که سیستم ایمنی به فولیکول‌های مژه‌ در پلک حمله می‌کند و باعث ریزش و ازبین‌رفتن مژه‌ها می‌شود. درصورتی‌که زیباجو به این بیماری مبتلا باشد، سیستم ایمنی به فولیکول‌های پیوندی نیز حمله کرده و مژه‌های کاشته‌شده را نیز از بین می‌برد. به‌همین دلیل، مبتلایان به بیماری خودایمنی نمی‌توانند عمل پیوند مژه را انجام دهند.

درصورتی‌که فرد به دلیل ابتلا به بیماری آلوپسی، کلیه موهای سر، صورت و بدن خود را از دست داده ‌باشد، امکان کاشت مژه وجود ندارد. زیرا برای انجام عمل پیوند مژه می‌بایست از بانک موی خود فرد برای پیوند استفاده شود، درصورتی‌که فرد فاقد موی کافی برای انجام عمل باشد، کاندید مناسب برای کاشت مژه نخواهد بود.

دسته آخر افرادی هستند که به جهت کسب زیبایی بیشتر در چشم‌ها به‌دنبال کاشت مژه هستند. با شناخت افراد بیشتری از عمل پیوند مژه، روزبه‌روز بر تعداد کسانی که تمایل به انجام آن برای مقاصد زیبایی دارند، افزوده می‌شود؛ اما این عمل برای چنین افرادی مناسب نیست. زیرا برای انجام این عمل باید فرد به دلایلی مانند بیماری یا تصادف، تمام یا قسمتی از مژه‌های پلک خود را از دست داده باشد، تا فضای خالی و فاصله میان مژه‌ها وجود داشته باشد. در این صورت پزشک می‌تواند به‌طور متناسب محل قرار دادن فولیکول‌های مو روی پلک را جایگذاری کند.

پاسخ به برخی سؤال‌ها و دغدغه‌های مراجعه‌کنندگان

برای برخی از افرادی که تمایل دارند به‌جهت برطرف کردن عیوب اکتسابی به‌وجودآمده در مژه‌هایشان عمل کاشت مژه را انجام دهند، سؤال‌ها و دغدغه‌هایی وجود دارد که تمایل دارند پیش از تصمیم به انجام عمل، پاسخ آن‌ها را دریافت کنند.

ازجمله این دغدغه‌ها این سؤال است که آیا مژه‌های کاشت‌شده توسط پزشک به‌خوبی مژه‌های طبیعی رشد کرده و بلند می‌شوند؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که مژه‌های کاشته‌شده قابلیت رشد دارند و به‌خوبی بلند می‌شوند. به‌طوری‌که نیاز دارند به‌طور منظم کوتاه یا فر شوند. همان‌طور که مژه‌های اولیه هر فرد نیاز به رسیدگی دارد، مژه‌های طبیعی کاشته‌شده نیز نیازمند توجه و آراستگی هستند.

نگرانی دیگری که معمولاً برای کاندیدهای دریافت پیوند مژه به‌وجود می‌آید مسیر و جهت رویش مژه‌های کاشت‌شده، حالت، انعطاف‌پذیری و فِر شدن آن‌هاست. در گذشته کنترل ضعیفی بر موقعیت فولیکول‌های مژه، جهت و فِر آن‌ها وجود داشت. اما طی پیشرفت‌هایی که در عمل پیوند مژه حاصل شد، در حال حاضر امکان کنترل دقیق بر این موارد وجود دارد. به‌طوری‌که پزشک متخصص می‌تواند موقعیت و پیچش مژه‌های کاشته‌شده را کنترل کند. درواقع کاشت مژه امروز به‌صورت تلفیق دانش پزشکی و هنر درآمده‌ است و پزشک باتجربه می‌تواند با دقت در فُرم چشم‌ها، اندازه و تراکم موردنیاز در هر محدوده را تشخیص داده و زاویه و جهت مناسب را برای آن‌ها در نظر گیرد.

نگرانی دیگر در زمینه کاشت مژه، اطلاع از درد احتمالی در حین و بعد از عمل است. عمل کاشت مژه به‌صورت کاملاً تخصصی و با استفاده از داروهای بی‌حسی موضعی هم در محل اهدای مو، یعنی پشت سر و هم در محل پلک‌ها صورت می‌گیرد. ازاین‌رو، متقاضی در حین عمل هیچ دردی را احساس نمی‌کند. پس از عمل نیز ممکن است درد خفیف و بسیار کمی احساس شود که پزشک با تجویز دارو آن را کنترل می‌کند.

عمل کاشت مژه چه عوارضی می‌تواند داشته باشد؟

عمل کاشت مژه درصورتی‌که توسط پزشک متخصص و باتجربه و در کلینیک مجهز صورت گیرد، عوارض چندانی نداشته و در رده عمل‌های کم‌خطر قرار می‌گیرد. بااین‌حال با توجه به برخی عوارض که ممکن است بعد از عمل کاشت مژه به‌وجود آید، پزشکان توصیه می‌کنند که از این عمل برای مقاصد زیبایی بهره نبرند. چراکه ماهیت و فلسفه وجودی عمل کاشت مژه کمک به بهبود سطح زندگی افرادی است که به‌ دلایل بیماری و برخی حوادث دچار ریزش و از دست دادن تراکم مژه خود شده‌اند.

درصورتی‌که زیباجو برای کسب زیبایی چشم‌ها و تأثیرگذاری بیشتر، تمایل به کاشت مژه داشته ‌باشد، ممکن است مژه‌های کاشته‌شده در مژه‌های اولیه فرد تداخل کرده و منجر به رویش آن‌ها در جهت نادرست شود. زیرا عمل کاشت مژه برای حالتی پیشنهاد می‌شود که فرد به‌صورت دائم بخشی از مژه‌های خود را از دست داده و دچار شکاف مژه شده ‌است. در این حالت در ناحیه تحتِ عمل، مژه‌ای وجود ندارد تا با مژه‌های کاشته‌شده تداخل کند و سبب تریکیازیس یا رویش مژه در جهت نادرست شود. رویش مژه‌ها در جهت نامناسب می‌تواند منجر به انحراف مژه شده و باعث تحریک چشم، عفونت و زخم قرنیه گردد. به همین جهت توصیه شده‌ است که از عمل پیوند مژه برای اهداف آرایشی خودداری کنید.

بااین‌وجود درصورتی‌که عمل کاشت مژه را در کلینیک‌های غیرحرفه‌ای و تحت نظر افراد کم‌تجربه و فاقد مهارت انجام دهید، برخی عوارض مانند کبودی، تورم و عفونت در ناحیه پلک ممکن است به‌وجود آید.

هزینه عمل کاشت مژه به چه میزان است؟

هزینه عمل کاشت مژه به عوامل متعددی بستگی دارد که از هر فرد تا فرد دیگر متفاوت است. ازجمله عوامل تأثیرگذار در برآورد این هزینه، میزان آسیب به مژه‌ها و بررسی پزشک از ناحیه پلک است. میزان گرافتی که از ناحیه اهدای پشت سر دریافت می‌شود و تراکم مژه‌هایی که در هر پلک موردنیاز است، از عوامل تعیین‌کننده در این هزینه هستند.

مهارت و تبحر پزشک متخصص نیز از فاکتورهای مهم در تعیین هزینه عمل کاشت مژه است. زیرا این عمل به‌طور مستقیم با عملکرد پزشک در ارتباط است. بنابراین درصورتی‌که پزشک از مهارت و تجربه کافی برای انجام این عمل برخوردار نباشد، ممکن است عوارض ناخواسته‌ای به‌وجود آید و نتیجه موردنظر حاصل نشود. ازاین‌رو، میزان تجربه و مهارت پزشک متخصص از عوامل مؤثر در تعیین هزینه جراحی است.

سومین عامل مؤثر در میزان هزینه عمل کاشت مژه، کلینیکی است که عمل در آن صورت می‌گیرد. دارا بودن تجهیزات کامل و به‌روز، رعایت موارد بهداشتی و اصول پزشکی ازجمله موارد اثرگذار در تعیین هزینه کاشت مژه هستند.

مزایای کاشت مژه در کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی تصویر جوانی

کاشت مژه در کلینیک کاشت موی تصویر جوانی توسط دکتر محسن پیروز هاشمی به‌صورت کاملاً تخصصی برای افرادی ارائه می‌گردد که به دلیل برخی بیماری‌ها مژه‌های خود را از دست داده باشند و یا بر اثر حوادثی مانند تصادف و آسیب‌های وارده مژه‌های پلکشان ریخته باشد.

در حقیقت خدمات این کلینیک تنها برای افرادی است که به علل پزشکی فاقد تمام یا بخشی از مژه‌های پلک بوده، و به هدف درمان در پِی انجام عمل کاشت مژه هستند. خدمات کلینیک تصویر جوانی با اهداف زیبایی صورت نمی‌گیرد و به‌دنبال تسکین آلام ناشی از ریزش مژه در اثر بیماری‌هاست تا فرد بیمار، جز درد و رنج بیماری، رنج ناشی از نقص ظاهر را تحمل نکند.

کاشت مژه در این کلینیک با دقت، مهارت و تخصص تمام صورت می‌گیرد. پزشک متخصص ضمن معاینه و بررسی کامل محل آسیب، موارد ضروری را برای فرد مراجعه‌کننده توضیح می‌دهد تا با آگاهی کامل از فرآیند و نتایج موردانتظار، عمل خود را انجام دهد.

نتایج عمل‌های پیوند مژه صورت گرفته در این کلینیک بسیار طبیعی و غیرقابل تشخیص است. به‌طوری‌که جز فرد مراجعه‌کننده، شخصی قادر به اطلاع از این فرآیند نیست. این موضوع کمک می‌کند که افراد بدون داشتن دغدغه اقدام به عمل پیوند مژه کنند و نگرانی از بابت مشخص بودن نتیجه عمل خود نداشته ‌باشند.

چرا کلینیک کاشت موی تصویر جوانی را انتخاب کنیم؟

کاشت مژه در کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی تصویر جوانی توسط دکتر محسن پیروز هاشمی صورت می‌گیرد. ایشان عضو انجمن جهانی پیوند موی طبیعی ISHRS هستند، همچنین دارای بورد پیوند موی طبیعی از آمریکا ABHRS نیز می‌باشند.

دکتر محسن پیروز هاشمی فعالیت خود را در زمینه زیبایی و کاشت مو از سال 1382 آغاز کرده و در حدود بیست سال سابقه، مهارت و تجربه خود را در عمل‌های کاشت مو و مژه به‌کار می‌گیرد. بدون شک، دانش و علم پزشکی در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما در رابطه با عمل‌هایی که به‌طور مستقیم با ظاهر افراد سروکار دارند، نقش مهارت و تجربه کم از دانش پزشکی ندارد.

اینکه پزشک از مهارت زیبایی‌شناسی و برقراری تقارن و توازن در ظاهر افراد برخوردار باشد، امری است که جز به‌واسطه تجربیات بی‌شمار حاصل نمی‌شود. دکتر پیروز هاشمی در این امر یَد طولایی دارند که به بلندای بیست سال کسب تجربه است.

کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی تصویر جوانی، این مهارت و تجربه را با ارائه خدمات به‌صورت تخصصی تلفیق کرده‌ است. ازجمله خدمات کلینیک می‌توان به کاشت موی بلند، کاشت ابرو، کاشت مژه و کاشت ریش و سبیل اشاره کرد. مجموعه مهارت و تجربه پزشکان حاضر در کلینیک تصویر جوانی با ترکیب تجهیزات مدرن و به‌روز آن، اطمینان‌خاطری را فراهم می‌آورد تا با خیالی آسوده بتوانید از این مجموعه‌ی تخصصی استفاده کنید.

چطور می‌توان از خدمات کاشت مژه کلینیک کاشت موی تصویر جوانی استفاده کرد؟

درصورتی‌که تمایل به استفاده از خدمات تخصصی کاشت مژه دارید، می‌توانید با مراجعه به این بیمارستان، ساختمان کلینیک‌های تخصصی از مشاوره پزشکی برخوردار شوید. سپس با معاینه پلک توسط پزشک آقای دکتر و بررسی میزان آسیب وارده به مژه‌ها نسبت به اقدام متناسب تصمیم بگیرید.

بهره‌مندی از مشاوره حرفه‌ای پیش از عمل، می‌تواند شما را از انجام اقدامات نامناسب و اختصاص هزینه‌های اضافی برهاند. خدمات مشاوره پیش از انجام هرگونه اقدامی در این کلینیک ارائه می‌شود. هر فرد به‌صورت ویژه مورد معاینه و بررسی قرار می‌گیرد تا مشخص شود که آیا کاندید مناسبی برای دریافت پیوند مژه می‌باشد یا خیر. سپس بعد از آنکه بررسی‌های لازم به‌عمل آمد، امکان برخورداری از خدمات کلینیک زیر نظر پزشکان متخصص وجود دارد.

تضمین می‌کنیم

کلینیک کاشت موی تصویر جوانی با بهره‌گیری از پزشکان متخصص، ماهر و باتجربه در زمینه انواع کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت مژه تضمین می‌کند که مراجعه‌کننده بعد از عمل کاشت مژه ظاهری طبیعی داشته، به‌طوری‌که برای سایر افراد قابل‌تشخیص و شناسایی نباشد.

فرد بعد از یک فرآیند چندساعته می‌تواند به زندگی عادی خود برگشته و از داشتن مژه‌هایی طبیعی که به‌مانند مژه‌های اولیه‌اش قابلیت رشد و بلند شدن دارند، لذت برده و بهبود روابط خصوصی و کاری خود را شاهد باشد.

خدمات این کلینیک به‌طور کاملاً تخصصی و با استفاده از پزشکان ماهر صورت می‌گیرد که نتایج فوق‌العاده‌ای مطابق با انتظارات شما را رقم می‌زند. در این کلینیک با استفاده از خدمات مشاوره پیش از اقدام به هرگونه عمل می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین روش برای رفع مشکلات خود را انتخاب کنید.

کلینیک پوست و پیوند موی تصویر جوانی تعهد حرفه‌ای دارد که بهترین خدمات خود را به مراجعه‌کنندگان ارائه دهد و در راه کسب رضایت آنان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

واتساپ کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی تصویر جوانی
ارسال از طریق WhatsApp